Platforma e-handlowa Grupy.

Poznaj system dystrybucji produktów w ramach Grupy InstalExpert. Zostań dystrybutorem w swoim mieście.

Platforma handlowa co i jak

Jednym z ważnych elementów naszej współpracy może okazać się platforma handlowa. To miejsce, dzięki któremu możesz rozpocząć dystrybucję produktów tych producentów, z którymi jako grupa negocjujemy specjalne warunki. Oczywiści nie jest to żaden obowiązek a bardziej przywilej. Platforma handlowa to miejsce, w którym otrzymasz własne rabaty, a także będziesz mógł udzielić rabatu swojemu klientowi.

Jakie mamy podejście do handlu

Doskonale wiemy jak funkcjonuje rynek instalacyjny. I w żaden sposób nie namawiamy Cię byś rezygnował ze współpracy z hurtowniami, w których dziś dokonujesz zakupów. Dajemy Ci narzędzie, dzięki któremu wybrane produkty możesz kupować sam z lepszym zyskiem niż dotychczas lub wskazać klientowi miejsce zakupu a samemu zainkasować swoją marżę.

Dzięki temu rozwiązaniu krok po kroku możesz stać się na własnym terenie dystrybutorem wielu produktów i czerpać dodatkowe korzyści.

Klienci coraz częściej łączą usługę z produktem i produkt usługą.

Na całą sprawę dystrybucji spójrz z nami perspektywicznie. Jak może rozwinąć się Twoja firma rozwijając z nami dystrybucję w grupie.

Wspierasz naszą organizację

Jak wiesz, wszelkie funkcjonalności jakie otrzymujesz w grupie są dla Ciebie bezpłatne. Chcemy iść dalej. Rozwijać aplikacje do zarządzania firmą instalacyjną, chcemy wdrożyć opracowany już system szkoleń biznesowych dla firm instalacyjnych. Na to wszystko potrzebujemy pieniędzy. Angażując się w dystrybucję produktów wspierasz nas w ten sposób, że z każdej transakcji kilka procent marży  trafia na fundusz rozwoju Grupy.

W ten także sposób tworzymy ranking partnerów grupy, którzy otrzymują dodatkowe profity za zaangażowanie budowy naszej organizacji. Ranking sprzedaży tworzony jest dla 50 najbardziej zaangażowanych firm i tworzony jest za każdy rok oddzielnie.

Login, hasło i warunki handlowe otrzymasz na podany przez Ciebie adres internetowy podczas rejestracji domeny.

ig-ekran-sklep