Serwis, awarie i drobne usługi

często po prostu pomagamy

Jesteśmy do Państwa usług

 

Właściciele domów, mieszkań oraz firm są użytkownikami instalacji. Te jak każde urządzenia techniczne podlegają starzeniu się, co w konsekwencji może prowadzić do awarii. Nierzadko awarie są także skutkiem złego montażu lub słabej jakości materiałów.

Nasza firma oferuje usługi polegające na wsparciu technicznym instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych. Posiadamy niezbędną wiedzę i sprzęt by zaoferować państwu usługi doraźne i awaryjne związane z usterkami instalacji.

Najczęstsze wezwania dotyczą :

  • Przecieki instalacji wodnych – spowodowane korozją, pęknięciami, uszkodzenia mechanicznymi.
  • Nieszczelności instalacji gazowych – spowodowane utratą szczelności połączeń gwintowanych.
  • Nieszczelności instalacji grzewczych – spowodowane korozją, uszkodzeniami, zmęczeniem materiału.
  • Niedrożność kanalizacji- spowodowane narastającym zwężeniem przelotu rurociągów lub powstaniem zatoru w wyniku przedostania się do instalacji różnych przedmiotów

Te jak i inne usterki usuwamy starając się  trwale i starannie przywrócić instalacje do pełnej sprawności. Mamy świadomość tego, że drobna usługa lub usterka jest początkiem budowania relacji z nowymi klientami.

Zgłoś awarię Kontakt

Nie dopuść do awarii

Skuteczną formą minimalizowania wystąpienia potencjalnych awarii jest bieżąca konserwacja, przeglądy oraz profilaktyczne wymiany niektórych elementów instalacji.

Warto pamiętać, że takie elementy jak elastyczne wężyki doprowadzające wodę do misek ustępowych, umywalek lub innej armatury mogą samoczynnie pękać nawet już po 3-4 latach . Uzależnione jest to samą jakością produktów jak i ciśnieniem wody panującym w sieci wodociągowej.

W przypadku instalacji grzewczych należy zwrócić uwagę na czystość i sprawność urządzenia grzewczego, ciśnienie powietrza w naczyniu wzbiorczym, czystość filtrów, sprawność kanałów spalinowych i wentylacyjnych.

Instalacje gazowe natomiast podlegają przeglądom technicznym oraz badaniom szczelności, które powinno wykonywać się raz w roku.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, firmy  do współpracy w zakresie przeglądów, napraw i bieżącej konserwacji instalacji.

Potrzebujesz oferty na usługi wsparcia technicznego ? skontaktuj się