Jak uzupełnić i prowadzić stronę.

Poznaj sposoby na to jak uzupełnić i prowadzić własną stronę internetową. Wszystkim możesz zająć się sam, ale też wszystko możemy zrobić my.

Dwie metody każda dobra

Masz możliwość stworzenia strony stosując 2 metody

  • Ty jesteś administratorem i tworzysz dalej stronę a nasza rola to wspierać Cię, podpowiadać i wskazywać rozwiązania.
  • My jesteśmy administratorem a Twoja rola to wspieranie nas, dostarczenie treści, cenne wskazówki i opinie.

Każda z tych metod jest dobra i w każdej chwili możesz przejść z metody pierwszej na drugą lub z drugiej na pierwszą. Prowadzenie strony wymaga podstawowych umiejętności poruszania się po panelu administracyjnym. Nie musisz mieć wiedzy informatycznej.

W celu określenia metody tworzenia strony będziemy się z Tobą kontaktować lub sam wyślij do nas wiadomość. Login i hasło administratora wygenerujemy dopiero po otrzymaniu od Ciebie takiej informacji.

Czas odgrywa wielką rolę

Mamy świadomość tego, że jesteś bardzo zapracowany. I z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że możesz chcieć samemu tworzyć stronę  ale nie musisz mieć na to czasu. Dlatego właśnie oferujemy Ci 100% wsparcie i przejęcie roli administratora, przynajmniej do czasu aż nie powstanie podstawowa wersja strony. Pomożemy wybrać Ci grafiki, logo czy też uzupełnić dane kontaktowe.

Jeśli jednak chodzi o zawartość merytoryczną Twojej strony musisz z nami współpracować. Nie mamy przecież pojęcia, czym zajmuje się Twoja firma, w czym jest dobra, albo do kogo skierowana jest usługa. Dlatego wskazówki i treści podstawowe musisz przygotować i nam dosłać

Napisz do nas jak chcesz tworzyć stronę. Kliknij tutaj