Jak zbudowana jest Twoja strona

Przeczytasz tutaj o możliwościach swojej strony. O tym jak jest zbudowana, oraz jakie funkcje warto uruchomić w pierwszej kolejności.

Kilka słów wstępu

 

Witaj.

Rejestrując swoją domenę na GIE.24 uruchomiłeś własną stronę internetową. To bardzo dobra decyzja. Dzięki niej Twoi klienci łatwiej znajdą twoją firmę, a także będą mogli zapoznać się z Twoją ofertą. Traktuj swoją stronę jak własną siedzibę firmy. Owszem prawdą jest, że to media społecznościowe odgrywają w tej chwili główną rolę w reklamowaniu czy pozyskiwaniu klientów. Nie oznacza to jednak, że zajęły miejsce indywidualnych stron. Ponieważ Twoja strona nie ma być słupem ogłoszeniowym, czy też miejscem na zamieszczanie treści różnych, czasem śmiesznych czasem luźnych.

To miejsce, w którym masz budować swoją markę, budować swoją wiarygodność, sprzedawać usługi i produkty.  To miejsce stałego kontaktu Twojej Firmy z klientami. To sposób byś był najczęściej wybieraną marką na swoim rynku lokalnym.

Dzięki temu, że zdecydowałeś się na stronę w ramach Grupy InstalExpert zyskałeś jeszcze jedno. Otóż Ty i Twoja firma będziesz rozwijać się wraz z nami. Będziemy wspierać Cię i wprowadzać do Twojej firmy wszystkie te udogodnienia jakie wspólnie opracujemy w dziedzinie rozwiązań internetowych, a także pozostałych funkcjonalnościach grupy.

Jak zbudowanajest strona

Twoja strona zbudowana jest z poszczególnych modułów. Zawiera szereg sekcji. Nie musisz korzystać z wszystkich od razu. Początkowo skup się na podstawowych treściach i na danych kontaktowych. Znajdziesz tu wszystko to czego potrzebujesz do stworzenia profesjonalnej witryny. Szczegółowe wskazówki znajdziesz czytając przewodnik po stronie, który możesz wybrać np z górnego menu

Integrowanie strony

Niesamowite jest także to, że działając razem Twoja strona a co za tym idzie Twoja firma będzie integrowana z dodatkowymi funkcjonalnościami grupy i są to

  • Wyszukiwarka fachowców www.instalexpert24.pl
  • Platforma handlowa www.sklep.instalexpert24.pl
  • Strony produktowe

Dzięki temu klienci zaczną docierać do ciebie nie na zasadzie płatnych reklam, których nikt nie cierpi, lub stron z treściami „zapraszamy bo jesteśmy najlepsi” Klienci będą docierać do Ciebie poprzez konkretne produkty, porady jakie znajdą na Twojej stronie. Będą szanować Cię i dostrzegać bo będziesz ważną częścią ogromnej silnej społeczności. Dlatego też będziemy integrować, funkcjonalności, firmy, produkty.

Jak zacząć uzupełnianie strony Kliknij tutaj